kwi 22, 2024
302 Wyświetleń
0 0

Alina! HEJ! TY!

Napisany przez

Kolejna premiera w wykonaniu aktorów pracowni teatralnej FormaT MDK za nami (20.04). Spektakl pod tytułem „Alina! Hej! Ty!”, w reżyserii Anety Ćwieluch, zakończyły owacje na stojąco. Sprytnie sparafrazowana „Balladyna” Juliusza Słowackiego dała widzom do myślenia. W elementy romantycznego dramatu wpleciono współczesność z jej DRAMATAMI. Problemy internetowego hejtu, uzależnienia od mediów społecznościowych, braku zwykłej, międzyludzkiej komunikacji i tragedii do których może dojść, jeśli życie w globalnej sieci za bardzo wejdzie w głowy.
Zapraszamy na jeszcze jedną premierę w tym miesiącu. W sobotę, 27 kwietnia, Teatr Formalina zaprasza na premierę spektaklu pt. „Poradnik przed odlotem”. Początek o godz. 18.00. Wstęp wolny.
FOT. Ilona Parejko/MDK

Kategorie:
kultura · news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish