lut 28, 2014
1474 Wyświetleń
0 0

Mobilni lubią bobrzan!

Napisany przez
Bobrzanie.pl na ekranie Nokii Lumii

Bobrzanie.pl na ekranie Nokii Lumii

Ponad osiemnaście procent czytelników bobrzan w lutym czytało nasz portal za pomocą tabletów i smartfonów! Bobrzanie.pl to pierwszy bolesławiecki portal dostosowany do lektury na tych urządzeniach. Jak to działa? Strona rozpoznaje na czym ją oglądacie i dostosowuje sposób wyświetlania treści do Waszego urządzenia. Nie trzeba klikać w ekran żeby powiększyć czcionkę i przesuwać na boki strony, aby trafić na dany artykuł. Nawet jeśli macie Ipada z ekranem Retina, bobrzanie to uwzględnią i przystosują się.

W lutym na zwykłych komputerach czytało nas 81,32 % czytelników. 4,19 % odwiedzających posługiwało się tabletem a 14,49 % czytelników – smartfonem. Najczęściej korzystacie z Ipada, Iphona i Samsungów serii Galaxy (S III, S IV i S II). Fanów Windows Phone pocieszymy informacją, że w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych urządzeń do czytania bobrzan pojawiła się Lumia.

Co z tego wynika? Na pewno to, że dostosowując stronę do wyświetlania na urządzeniach mobilnych sprostaliśmy potrzebom czytelników a czytelnicy polubili tę formę dostępności portalu. Jeszcze kilka miesięcy temu czytelników mobilnych było około 13%, więc ich liczba rośnie.

Co z tego wynika dla potencjalnych reklamodawców? Czytelnicy bobrzan to ludzie aktywni, lubiący nowe technologie i przyjazność stron www. Niezły sprzęt z którego korzystają wskazuje zaś na to, że mogą być dobrym klientem dla każdej firmy.

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish