Lip 2, 2014
1468 Wyświetleń
0 0

Kolejna nagroda Roksany Salwerowicz

Napisany przez

Roksana Salwerowicz z teatru RE/AKTOR działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury im. St. Wyspiańskiego w Bolesławcu znalazła się w grupie laureatów, czyli najlepszych recytatorów w Polsce.

Roksana Salwerowicz  z teatru RE/AKTOR działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury im. St. Wyspiańskiego w Bolesławcu znalazła się w grupie laureatów, czyli najlepszych recytatorów w Polsce.

25-28 czerwca 2014r. w Ostrołęce odbył się finał 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, gdzie Roksana występowała w turnieju wywiedzione ze słowa. Otrzymała wiele bardzo dobrych opinii jury, a dowodem na to jest prywatna NAGRODA Pani profesor Ireny Jun, aktorki i pedagoga Akademii Teatralnej w Warszawie.

Kategorie:
news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Auto na ślub. Jak wybrać?

Niby banalne pytanie czasem urasta do rangi poważnego problemu: Czym pojechać do ślubu? Opcji są […]

Zamknij