Paź 14, 2014
1822 Wyświetleń
0 0

Wybierzecie sobie radnych

Napisany przez

Prezentujemy wszystkich kandydatów na radnych Rady Miasta Bolesławca. Dzięki jednomandatowym okręgom wyborczym w każdym z 21 okręgów na które podzielono miasto, wygra ta osoba, która zbierze najwięcej głosów bez względu na to, jaki komitet reprezentuje.

Prezentujemy wszystkich kandydatów na radnych Rady Miasta Bolesławca.  Dzięki jednomandatowym okręgom wyborczym w każdym z 21 okręgów na które podzielono miasto, wygra ta osoba, która zbierze najwięcej głosów bez względu na to, jaki komitet reprezentuje.

W większości okręgów wyborczych jest po pięciu kandydatów, ale nie wszystkie komitety znalazły 21 chętnych do kandydowania i mieszkańcy niektórych okręgów będą mieli mniejszy wybór.

Wszystkie nazwiska z podziałem na okręgi znajdziecie TUTAJ. Wybory już 16 listopada od godziny 7 do 21. Adresy lokali wyborczych i okręgi znajdziecie TUTAJ.

 

Tagi artykułu:
· · · ·
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Wybierzecie sobie radnych

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Ceramiczny Bikemaraton Bolesławiec (bez Magdy Gessler)

  W czasach gdy w glowie Magdy Gessler zapewne rodził się pomysł kuchennej "aniołkowej" rewolucji a Polacy rozpoczynali wakacyjne plany szturmując...

  Zamknij