lis 19, 2014
2543 Wyświetleń
1 0

Szanowni Państwo, Drodzy Wyborcy, Przyjaciele, Znajomi i Nieznajomi

Napisany przez

Dziękuję Wszystkim, którzy mi zaufali i poparli mnie w wyborach na Prezydenta i Radnego Rady Powiatu. Wszystkie te głosy są bardzo ważne i świadczą o tym, że pomimo krótkiego czasu kampanii udało mi się zdobyć Państwa przychylność.

Dziękuję Wszystkim, którzy mi zaufali i poparli mnie w wyborach na Prezydenta i Radnego Rady Powiatu. Wszystkie te głosy są bardzo ważne i świadczą o tym, że pomimo krótkiego czasu kampanii udało mi się zdobyć Państwa przychylność.

To zobowiązuje i postaram się nie zmarnować tego potencjału.

Jestem bogatszy o wiele doświadczeń, ciekawych i konstruktywnych spotkań, wyrazów życzliwości, które otrzymywałem nie tylko od znajomych, ale także nieznajomych mi Bolesławian.

Dziękuję także moim współtowarzyszom kampanii z KWW Platforma Samorządowa Powiatu Bolesławieckiego, a także z SLD – Lewica Razem za poparcie,pomoc i zaangażowanie.
Serdecznie gratuluję tym, którzy zdobyli mandaty !

Do zobaczenia na wyborach za 4 lata
Do tego czasu spotykamy się w gronie przyjaciół .

Pozdrawiam,

Piotr Żak

Tagi artykułu:
· ·
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish