lis 19, 2014
1286 Wyświetleń
0 0

Dziękujemy i zmieniamy bobry na lepsze

Napisany przez

Kochani, dziękujemy Wam za wielkie zainteresowanie bobrami w ostatnim czasie i mamy nadzieję, że nie zmaleje ono po wyborach. Postanowiliśmy zrobić Wam małą niespodziankę i zmieniamy system komentarzy na pozwalający komentować nie tylko użytkownikom Facebooka, do nowego systemu komentarzy będzie można zalogować się także z Twittera czy Google+.

Kochani, dziękujemy Wam za wielkie zainteresowanie bobrami w ostatnim czasie i mamy nadzieję, że nie zmaleje ono po wyborach. Postanowiliśmy zrobić Wam małą niespodziankę i zmieniamy system komentarzy na pozwalający komentować nie tylko użytkownikom Facebooka, do nowego systemu komentarzy będzie można zalogować się także z Twittera czy Google+. Będzie można także dodawać w komentarzach zdjęcia i subskrybować dyskusję, aby śledzić jej rozwój.

Być może uruchomimy także próbnie komentowanie dla osób niezalogowanych, aby sprawdzić jak to będzie funkcjonowało i czy nie zaowocuje hejtem.

Wasze dotychczasowe komentarze, pracujemy nad tym obecnie, najprawdopodobniej także będą widoczne.

Tagi artykułu:
Kategorie:
adminowe
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish