Mar 5, 2015
1942 Wyświetleń
4 0

Skuteczne ćwiczenia 

Napisany przez

W tygodniu chodzimy na aerobik, a w weekend postanowiłyśmy poćwiczyć w domu. Spotkałyśmy się więc u Jednej Mojej Znajomej w celu zwiększenia intensywności ćwiczeń i pobudzenia pracy mięśni do większego wysiłku.

Ćwiczenia zaczęłyśmy od leżenia na macie.

W tygodniu chodzimy na aerobik, a w  weekend  postanowiłyśmy poćwiczyć w domu. Spotkałyśmy się więc u Jednej Mojej Znajomej w celu zwiększenia intensywności ćwiczeń i pobudzenia pracy mięśni do większego wysiłku.

Ćwiczenia zaczęłyśmy od leżenia na macie.

– Marzą mi się słodkie eklerki i pączusie, mufinki i ptysie. – wzdychała Jedna Moja Znajoma machając nogą w górę i w dół. – Ale powinnam jeść dużo owoców –  przypomniała sobie nagle  – I to najlepiej bez obierania.

– A jakie jadasz najczęściej? – chciała wiedzieć Druga Moja Znajoma wykonując  krążenia ramion.

– Orzechy – odpowiedziała puszczając oko i szczerząc radośnie zęby.

Bezwiednie wykonałam przysiad.

– A  ja  mam skuteczne ćwiczenie na to, by szybko schudnąć! – przekrzykiwała  „Give It To Me” Jedna Moja Znajoma wyginając się w rytmie piosenki. – Koleżanka mi doradziła. Ponoć wystarczy kręcić głową w prawo i w lewo.

– O!?  A ile razy? – zdziwiłam się, bo nie znałam  tej metody.

– Za każdym razem, gdy cię czymś częstują!!! –  ryknęła mi do ucha podsuwając pod nos, nie wiadomo skąd, pączki z lukrem.

Postanowiłyśmy wypróbować nowe ćwiczenie.

Zmodyfikowałyśmy jednak nieco jego pierwszą wersję. Kiwanie głową w górę i w dół okazało się w tym wypadku znacznie łatwiejsze.

A że mniej skuteczne…

 

Kategorie:
flexi & sexi
  http://www.flexibilityfitness.pl

  Jestem wykwalifikowanym instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness nowoczesne formy gimnastyki, posiadam państwowe uprawnienia zawodowe. Z pasją i entuzjazmem prowadzę zajęcia fitness.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  „Między Nami reporterami” – reportaże z szalonych podróży

  „Między Nami reporterami” – to kolejna i ostatnia zarazem propozycja grupy „ Czytam, więc jestem”, czyli działających pod tym hasłem...

  Zamknij