maj 20, 2021
1276 Wyświetleń
5 0

Nic nie robić?

Napisany przez

Moja Znajoma potraktowała dosłownie zalecenie swojego lekarza i schudła. Wszyscy przytyli, ona schudła!

– Może niech pani odpocznie przez jakiś czas i zupełnie nic nie robi – zaproponował lekarz na jednej z ostatnich wizyt (teleporady) mając na myśli histeryczne wysiłki, jakie Znajoma wkłada w odchudzanie.

Przyjrzałam się Mojej Znajomej. Oho! Schudła i to całkiem, całkiem.
Czyżby od Nicnierobienia?

– No i nic nie robiłam przez cały miesiąc, to znaczy całe pięć miesięcy… leżałam i przewracałam się z boku na bok – opowiadała mi Znajoma podczas spaceru po lesie. – Pierwszy miesiąc z prawego na lewy bok, drugi miesiąc z lewego na prawy i tak cały czas. Calutki czas. Zupełnie nic. Odpoczywałam i leżałam zgodnie z zaleceniem.

Ależ się bidula musiała wymęczyć!

– No, ale wczoraj pękłam – kontynuowała Znajoma z lekkim zdenerwowaniem w głosie. – Wyobraź sobie: leżę, nic nie robię, patrzę w sufit, a tu nagle przychodzi mój synek i prosi, żeby mu zszyć spodenki. – Jak się nie wściekłam. No bo weź, kurczę, rzuć wszystko i zszyj mu spodenki!!!

Zamilkłam na chwilę.
Ale pytam chcąc zmienić temat:

– Widzę, że schudłaś. Jak to się stało?
– Od kiedy lekarz mi zalecił odpoczynek, codziennie kłócę się z mężem, o to, że tylko leżę i nic nie robię. I z tych nerwów, to aż nic jeść nie mogę!
– Oj, to może wreszcie się pogódźcie.
– Co to, to nie! Muszę jeszcze schudnąć 7 kilo!!!

Kategorie:
flexi & sexi
  http://www.flexibilityfitness.pl

  Jestem wykwalifikowanym instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness nowoczesne formy gimnastyki, posiadam państwowe uprawnienia zawodowe. Z pasją i entuzjazmem prowadzę zajęcia fitness.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish