Maj 18, 2015
1188 Wyświetleń
0 0

Lato agatowe 2015 – Brzozowski, Wyszkoni i Weekend

Napisany przez

Lwóweckie Lato Agatowe to impreza plenerowa, której głównym elementem jest międzynarodowa giełda minerałów uważana za największą mineralogiczną imprezę w Polsce. W tym roku, jak zawsze, nie zabraknie koncertów gwiazd:

– ponad 200 stoisk w tym ponad 60 prezentujących wyłącznie minerały i skamieniałości,
– kilkanaście wystaw tematycznych i kolekcjonerskich,
– kilka stanowisk z prezentacjami cięcia i szlifowania kamieni ozdobnych oraz płukania złota,
– chata walońska z zaaranżowanym wyrobiskiem agatowym,
– bezpłatne ekspertyzy okazów.

W tym roku imprezę zaplanowano na 17, 18 i 19 lipca. W piątek na dużej scenie będziemy mogli posłuchać Rafała Brzozowskiego, w sobotę zespołu Weekend, a w niedzielę koncertu Anny Wyszkoni.  Natomiast na małej scenie, będą prezentować swoje talenty lokalni artyści.

Rafał Brzozowski– jego kariera muzyczna rozpoczęła się od udziału w telewizyjnym programie Szansa na sukces w 2002 roku, w którym zdobył wyróżnienie. Jesienią 2011 roku wziął udział w programie The Voice of Poland, w którym był w grupie Andrzeja Piasecznego. Odpadł tuż przed finałem. W 2012 roku wydał singel, “Tak blisko”, za który podczas gali Eska Music Awards 2012 otrzymał nagrodę  w kategorii przebój lata.

 

Grupa WEEKEND powstała w 2000 roku w Sejnach. Wokalistą oraz liderem zespołu jest Radosław Liszewski. Lecz grupa WEEKEND to nie tylko Radek który czaruje was swoim głosem . Zespół posiada również sekcję taneczną, którą tworzą Adam Łazowski i Paweł Nitupski.

Ania Wyszkoni – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Właścicielka czterech Platynowych i trzech Złotych Płyt. Jej pierwszy solowy album “Pan i Pani” uzyskał status Platynowej Płyty przekraczając nakład 50 tys. egzemplarzy. W 2012 roku Ania wydała swój drugi autorski album pt. “Życie jest w porządku”, który już po dwóch miesiącach sprzedaży otrzymał status Złotej Płyty.

Informacje, zdjęcia i wideo: Lwóweckie Lato agatowe, Tv Łużyce, Ania Wyszkoni, Rafał Brzozowski, WEEKEND.

Kategorie:
news

Masz problem? Masz temat? Coś Cię wkurza albo cieszy? Pisz na redakcja@mylwowek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Urodziny Bluesa z Tortillą zamiast tortu

W niedzielę w Teatrze Starym odbył się koncert z okazji XXV-lecia Festiwalu Blues nad Bobrem. Gwiazdą był zespół Tortilla a przed...

Zamknij