Cze 16, 2015
1266 Wyświetleń
0 0

Chciał ukraść drugi raz

Napisany przez

Złodziej, który chciał drugi raz okraść ten sam sklep schował się przed policją w krzakach. Amator papierosów, zniczy i alkoholu może posiedzieć nawet 10 lat.

Do zdarzeń doszło na terenie gminy Warta Bolesławiecka. Jak ustalili policjanci 42-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego włamał się do sklepu i dokonał kradzieży m.in. alkoholu, papierosów i elektronicznych zniczy. Właściciel wycenił straty na kwotę 1400 złotych. Następnej nocy sprawca wrócił na miejsce przestępstwa i usiłował kolejny raz włamać się do tego samego punktu handlowego. Podejrzany został jednak spłoszony i postanowił schować się w pobliskich zaroślach żeby przeczekać aż będzie mógł dokonać kolejnej kradzieży. Mężczyzna został zatrzymany.

Prowadząc dalsze czynności w tej sprawie funkcjonariusze przeszukali miejsca przebywania podejrzanego, gdzie znaleźli przedmioty pochodzące z przestępstwa. Odzyskane rzeczy zostaną przekazane właścicielowi.

O dalszym losie podejrzanego zdecyduje sąd. Za czyny, o które jest podejrzany zatrzymanemu może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności

Informacja: KPP w Bolesławcu

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Mbuy.pl – nowy portal z darmowymi ogłoszeniami lokalnymi

Mbuy.pl obejmuje swoim zasięgiem powiaty lubański, bolesławiecki, lwówecki i zgorzelecki. To prosty w obsłudze portal z darmowymi ogłoszeniami lokalnymi. Gwarantuje...

Zamknij