lis 15, 2015
1874 Wyświetleń
2 2

Nowe nagrody za promocję! Weź udział w plebiscycie!

Napisany przez

Nagroda za promocję Bolesławca i powiatu bolesławieckiego za 2015 roku to ekskluzywne wyróżnienie, przyznawane w podzięce za promocję naszego regionu w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2015r.. Pokażmy z kogo jesteśmy najbardziej dumni!

Kategorie nagród
Nagroda przyznawana jest w kilku kategoriach:

  • kultura
  • działalność społeczna
  • firma lub działalność gospodarcza
  • sport
  • nagroda Czytelników

W tym roku przyznana zostanie również specjalna nagroda Czytelników Bolec.Info.

Zgłoszenia
Prawo zgłaszania kandydatów mają zarówno osoby fizyczna jak i prawne: organizacje, stowarzyszenia, kluby, instytucje itd. Na zgłoszenia czekamy do końca roku czyli do 31 grudnia 2015r.. Potencjalny kandydat może także zgłosić sam siebie

Zgłoszenia można dokonać na jeden z kilku sposobów:

  • przesyłając drogą elektroniczna pod adres: [email protected]
  • wysyłając wydrukowane i wypełnione zgłoszenie na adres Redakcji Bolec.Info (ul. Bohaterów Getta 2, 59-700 Bolesławiec)
  • przynosząc osobiście

Zgłoszenie powinno zawierać przede wszystkim opis osiągnięć kandydata w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2015 roku oraz zgodę na przetwarzanie danych. Kartę zgłoszeniową można pobrać z naszej strony korzystając z linków poniżej.

Przebieg konkursu
Decyzję o przyznaniu nagrody podejmie specjalnie powołana Komisja Konkursowa, w skład której wejdą przedstawiciele lokalnych mediów oraz zaproszeni goście.
Członkowie komisji mają również prawo do zgłaszania własnych kandydatów, nie mogą jednak być z nimi bezpośrednio związani. Nie mogą również być urzędnikami, radnymi itp.
Sposród zgłoszonych kandydatów Komisja Konkursowa wskaże do pięciu Nominowanych w każdej z kategorii, a następnie spośród nominowanych dokona wyboru zwycięzcy.
W przypadku kategorii „Nagrodą Czytelników” wybór nominowanych oraz zwycięzcy odbędzie się w drodze głosowania Czytelników Portal i Gazety Bolec.Info. Zwycięży ta kandydatura, która otrzyma najwięcej głosów.

Zachęcamy już teraz do zgłaszania swoich kandydatów!

DO POBRANIA:

 

Grafika: Ryszard Kaja

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish