Cze 9, 2016
2058 Wyświetleń
6 0

WSPAniałe odchudzanie 

Napisany przez

Moja Znajoma pojechała na odchudzające wczasy SPA. Od tygodnia ma kiepski nastrój. Wszystko zgania na pogodę. Nie cierpi deszczu, bo wtedy łapie chandrę, siedzi (czytaj: leży), marudzi i je, je, je i je.

Wczoraj dostałam od niej kartkę pocztową z pozdrowieniami! Byłam wzruszona, że nie zaginął jeszcze ten piękny zwyczaj wysyłania pocztówek, w przeciwieństwie do mojego kluczyka od skrzynki pocztowej.

Widokówka przedstawiała fragment sylwetki Mojej Znajomej na tle plaży. Poniżej widniał odręczny dopisek: „Ciąg dalszy mojego zdjęcia na drugiej stronie : ) ”.

A na odwrocie:

Pozdrowienia znad morza przesyła Twoja Znajoma.

P.s. Pogoda nienajgorsza. Padało tylko dwa razy w tym tygodniu.

Za pierwszym razem lało przez trzy dni a za drugim przez cztery.

Trochę się przeziębiłam. Musiałam łykać aspirynę, ale smakowała mi tylko z majonezem.

Znalazłam tu fajny sklep. Kupiłam talerz do zupy, sprzedawca popatrzył na mnie i dorzucił mi jeszcze ponton i koło ratunkowe gratis.

Przez tę wilgoć skurczyły się wszystkie moje ubrania, a w dżinsach poleciało mi oczko. Poznałam sympatyczne koleżanki. Zrobiono nam wspólne zdjęcie – z lotu ptaka, żeby było mnie widać na fotografii. Byłam też na potańcówce. Nie podobało mi się, bo gdy tylko zaczynałam tańczyć, orkiestra przestawała grać i zaczynała dziwnie podskakiwać. I chyba ostatnio znowu przytyłam, bo w pępku nie zbiera mi się puszek, tylko cały sweter.

Rok temu byłam u lekarza. Pamiętasz, powiedział mi, że jeśli każdego dnia zrobię sobie marsz na 10 kilometrów,  to za rok wrócę do właściwej wagi i kondycji.
Zadzwoniłam do niego wczoraj i mówię:

– Wróciłam do swojej właściwej wagi, tylko mam problem!
– Jaki? – zapytał.
– Jestem teraz 3650 km od domu!

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
flexi & sexi
  http://www.flexibilityfitness.pl

  Jestem wykwalifikowanym instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness nowoczesne formy gimnastyki, posiadam państwowe uprawnienia zawodowe. Z pasją i entuzjazmem prowadzę zajęcia fitness.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Bogdan Nowak promuje Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu

  Wizerunek bolesławianina, twórcy Gliniady, mima i wieloletniego asystenta Marcela Marceau na wielkich plakatach oglądają warszawiacy […]

  Zamknij