sie 2, 2016
1908 Wyświetleń
2 0

Konkurs fotograficzny „Zabytki ziemi bolesławieckiej okiem obiektywu”

Napisany przez

Muzeum Ceramiki w Bolesławcu oraz Stowarzyszenie Fotograficzne „Camera” serdecznie zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Zabytki ziemi bolesławieckiej okiem obiektywu”. Konkurs organizowany jest w ramach akcji Europejskie Dni Dziedzictwa, w którą bolesławieckie Muzeum włączyło się jak co roku. Konkurs jest skierowany do mieszkańców miasta i powiatu bolesławieckiego. Uczestnicy konkursu będą losować pakiet dwóch reprodukcji starych pocztówek lub zdjęć – miasta Bolesławiec, druga zaś przedstawiać będzie obiekt z terenu powiatu bolesławieckiego. Na reprodukcjach przedstawione będą różnego rodzaju zabytki: budynki sakralne i świeckie oraz pomniki.

Organizatorzy zastrzegają, że obiekt przedstawiony na reprodukcji mógł nie dotrwać do dnia dzisiejszego. Zadaniem uczestników będzie odnalezienie przedstawionych na reprodukcjach miejsc i wykonanie ich współczesnych fotografii. Uczestnicy rywalizować będą w dwóch kategoriach – profesjonalistów i amatorów. Jury konkursu złożone z profesjonalnych fotografików będzie oceniać prawidłowe zlokalizowanie obiektów oraz wartość artystyczną zdjęć. Losowanie kopert z zadaniami odbędzie się w Muzeum Ceramiki, Dział Historii Miasta przy ul. Kutuzowa 14 w Bolesławcu w piątek i sobotę, 5 i 6 sierpnia, w godz. 10.00-16.00. Ostateczny termin składania  zdjęć upływa 5 września 2016 r.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 17 września o godzinie 12.00 w Muzeum Ceramiki, Dział Historii Miasta przy ul. Kutuzowa 14 podczas finału konkursu. Szczegóły konkursu znajdują się w załączonym regulaminie. Serdecznie zapraszamy do udziału.
Kliknij pobierz regulamin konkursu.

Kategorie:
kultura
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish