Sie 5, 2016
2001 Wyświetleń
6 1

Zagrożenie 

Napisany przez

– Słuchaj, grozi mi Jojo! – powiedziała z przerażeniem w głosie Moja Znajoma demonstracyjnie odsuwając od siebie talerzyk z szarlotką.

Siedziałyśmy właśnie pod parasolem zaprzyjaźnionej cukierni – o mówiącej wszystko nazwie – LIGHT.

– Kim jest ten Jojo? –  chciał się natychmiast dowiedzieć Synek Znajomej, który ostatnio zaczął trenować sztuki walki – ja mu… tak: ciach, pach! – zademonstrował na mamusiowym ramieniu kierując szarlotkę wprost na nogi przechodzącej kelnerki.

– A mi grozi ta paniiiii – rozryczał się histerycznie Synek – pokazując na znacząco wystawiony palec wskazujący kelnerki.

Zbagatelizowałyśmy chwilowo problem kontynuując rozmowę.

– I mówię Ci – ciągnęła Znajoma próbując odkleić resztki szarlotki z buta zdenerwowanej kelnerki – jestem ofiarą diety, nigdzie już nie wychodzę – wszystkiego się boję. Stałam się taka podejrzliwa. Myślałam, że jak skończę dietę, to wreszcie odżyję, a tu nagle dowiaduję się, że grozi mi Jojo!

Wczoraj nawet rozmawiałam o tym z Moim Mężem. Zapowiedział, że dla mojego spokoju dowie się wszystkiego na temat Jojo.

I dowiedział się.

Śledztwo prowadził wspólnie z przejętym Synkiem Znajomej. Zadaniem latorośli było przekazywanie  najnowszych danych.

– Tatusiu, tatusiu – zaczął przekazywanie najnowszych danych Synek – wiedziałem! Mamusi cały czas KTOŚ grozi! Nawet przez telefon jej grozi! I ON jest chyba Niemcem, bo mamusia przytakiwała i mówiła przerażona do słuchawki: „JO, JO – JO, JO”

Mąż Znajomej również miał się czym pochwalić.

– Jojo, kochanie, ma na imię Efekt – powiedział – paskudny Efekt Jojo, Synu, pojawia się po odchudzaniu i grozi swym ofiarom – dodał jakby wciągając brzuch.

 

 

Tagi artykułu:
·
Kategorie:
flexi & sexi
  http://www.flexibilityfitness.pl

  Jestem wykwalifikowanym instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness nowoczesne formy gimnastyki, posiadam państwowe uprawnienia zawodowe. Z pasją i entuzjazmem prowadzę zajęcia fitness.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Ceramiczna Parada coraz mniej ceramiczna

  Jak poinformował portal Bolec.info Zakłady Ceramiczne Bolesławiec nie wezmą udziału w Ceramicznej Paradzie przy okazji […]

  Zamknij