lis 5, 2016
1974 Wyświetleń
2 0

Pełen Teatr na „Bluesowych Dziadach” – Dunn i Puchowski oraz Karolina Grodzicka z zespołem – zobacz zdjęcia

Napisany przez

To był znakomity koncert, który zapełnił Teatr Stary aż po balkony. A wszystko dzięki Stowarzyszeniu Blues nad Bobrem, które co jakiś czas zaprasza bolesławian na świetne występy artystów. Na wstępie Karolina Grodzicka z zespołem rozgrzała publiczność kilkoma utworami. Karolina jest uczennicą Warsztatów bluesowych imienia Tadeusza Nalepy.

Potem wystąpił profesor warsztatów, Roman Puchowski, a wraz z nim harmonijkarz z USA, Keith Dunn. Zabrzmiały stare i bardzo stare bluesy w znakomitych, pełnych emocji i energii wykonaniach. Klaskano nie tylko między utworami.

Jeśli do tego dodamy małą wystawę zdjęć z BnB w Teatrze, opis „Bluesowych Dziadów” możemy uznać za niemal pełny. Niemal, bo kto nie był, stracił. A kto był, ten się cieszy.

Z Karoliną Grodzicką wystąpili: Łukasz Kozłowski (gitara), Daniel Lopez Połeć (klawisze), Szymon Kut (perkusja) i Norman Lippik (bas).

Kategorie:
kultura
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish