mar 23, 2017
3707 Wyświetleń
9 6

Odchudzić męża 

Napisany przez

– Postanowiłam dyskretnie odchudzić męża – powiedziała konspiracyjnym szeptem Moja Znajoma podczas wieczornego spaceru.

– Nawet wymyśliłam już kilka trików, żeby się nie zorientował, że jest odchudzany – ściszyła głos Znajoma rozglądając się badawczo dookoła i teatralnie przekręciła oczami.

– Bo wiesz, jak jest z mężczyznami? – zapytała retorycznie –  Musi być duży i silny, im większy, tym lepszy – czyli męski.

Przytaknęłam na dowód, że wiem, zachęcając tym samym Znajomą do kontynuowania rozmowy.

Interesowało mnie zwłaszcza te kilka tajemniczych trików.

– Facet nie rozumie, że musi się odchudzać, nie widzi potrzeby, no i oczywiście NIC NIE MUSI!                – prychnęła Znajoma – Postanowiłam więc go przechytrzyć – zaśmiała się mrużąc oczy zadowolona ze swej  przebiegłości. – Będę po prostu udawała, że odchudzam tylko siebie – dodała.

– Słyszałam, że niebieski kolor zmniejsza łaknienie – mówiła – więc podczas Święta Ceramiki zaopatrzyłam się w elegancki komplet błękitnych naczyń (1. trik), na których będę serwować niskokaloryczne potrawy (2. trik).

Małe porcje ( 3. trik),

mało tłuszczu (4. trik),

bez smażenia (5. trik),

gotowane (6. trik),

z dużą ilością warzyw i owoców (7. trik).

Na kilka dni schowam kluczyki od samochodu i pilot od telewizora (8. trik)

Odważna kobieta.

Spotkałyśmy się po miesiącu. Byłam ogromnie ciekawa rezultatów.

– No i co? – dopytywałam się – udało się?

– Mąż się na szczęście nie zorientował, ale ja miałam problem z podjadaniem w nocy i buszowałam po lodówce – odpowiedziała zniechęcona Znajoma. – Więc, żeby pamiętać, że mam się nie objadać, przykleiłam sobie w środku na drzwiach lodówki zdjęcie pięknej, smukłej, idealnie zbudowanej i skąpo odzianej młodej kobiety.

– I co, zadziałało?

– I tak, i nie – odpowiedziała  – Ja straciłam 4 kg, ale mąż przytył 6.

Tagi artykułu:
Kategorie:
flexi & sexi
  http://www.flexibilityfitness.pl

  Jestem wykwalifikowanym instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness nowoczesne formy gimnastyki, posiadam państwowe uprawnienia zawodowe. Z pasją i entuzjazmem prowadzę zajęcia fitness.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish