lip 19, 2019
2774 Wyświetleń
4 0

Magda Piskorczyk Masterclass

Napisany przez

Adam Stasiak (wokal) Jeremi Balcar (wokal i piano) Bazyli Balcar (wokal i ukulele) Paweł Wójcik (gitara) Maciej Wiśniewski (gitara) Tomasz Piechocki (bas) Wojtek Chmielowski (perkusja), Karolina Grodzicka (wokal) i Daniel „Lopez” Połeć (piano i Hammond) wystąpili w czwartek w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” demonstrując owoc trzydniowej pracy z Magdą Piskorczyk, która na warsztatach bluesowych (już niestety nie imienia Wojtka Seweryna) od paru lat prowadzi swoją masterclass.

Koncert był pełen energii a repertuar różnorodny –  publiczność nagrodziła występy owacją na stojąco.

Tegoroczna, 28. już edycja Festiwalu Blues nad Bobrem wróciła do Bolesławca po rocznej przerwie w organizacji imprezy. Tym razem to już nieco inna impreza, bo zyskała wreszcie wsparcie miasta, co tym razem już nie skończyło się kompromitacją, jak miało to miejsce przy poprzedniej próbie przejęcia imprezy przez miejskie instytucje.

Festiwal trwa od minionej niedzieli i zakończy się w sobotę, 20 lipca. Warsztaty muzyczne kończą się 19 lipca, w piątek,  kiedy to odbędzie się „Polsko-Czeski Przegląd Zespołów Muzycznych”, organizowany przez BOK – MCC. Nie jest to już organizowany od wielu lat Przegląd Zespołów Bluesowych im. Tadeusza Nalepy. Impreza rozpocznie się w piątek o godzinie 15 na stadionie przy ulicy Rajskiej.

W sobotę w tum samym miejscu o 17 rozpocznie się koncert finałowy z udziałem Natalii Sikory i Cree. Wstęp na koncerty będzie bezpłatny.

Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie Blues nad Bobrem przy współpracy z BOK MCC.
Kategorie:
fotonews
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish