Lut 16, 2021
1395 Wyświetleń
0 0

Na czym polega zabieg przeszczepu włosów?

Napisany przez

Oglądając niektórych aktorów czy też celebrytów w TV mówimy sobie “Ale mają ładne włosy” nie zważając na to, że korzystali z pomocy salonów kosmetycznych i przeszli zabieg przeszczepu włosów. Ty również możesz podjąć się zabiegu przeszczepu włosów, gdy zawodzą Cię wszelkie preparaty, które miały okazać się zbawienne, a przyniosły Ci tylko kolejne wydatki i w dodatku nadzieje, z których nic nie wyniknęło. Osoby takie jak Wayne Rooney (wybitny angielski piłkarz), Kuba Wojewódzki czy Robbie Williams, którego przestawiać nie trzeba. Dzięki przeszczepowi włosów możesz zwiększyć swoją pewność siebie i nie będziesz mieć braku kompleksów z powodów zakoli czy placków na głowie.

Kulisy przeszczepu włosów

Przeszczep włosów w zależności od metody polega na podobnych działach. Przede wszystkim są to bardzo bezpieczne metody, które cały czas się rozwijają. Metoda FUT charakteryzuje się nacięciem na skórze głowy pasków, do których umieszcza się tzw. grafty, które powodują wzrost naszych włosów. To opcja, która już nie jest wykorzystywana ze względu na blizny, które co prawda nie były dużych rozmiarów, jednak kolejne metody wykorzystywały inne technologie, tym samym redukując rozmiary blizn. Przede wszystkim dziś stosuje się już inne metody jak FUE, w niektórych klinikach nawet FUE ARTAS, która wykorzystuje robota o nazwie Artas iX opartego na sztucznej inteligencji, który może pobrać aż tysiąc mieszków na godzinę i chroni je przed zniszczeniem. Największą jego zaletą jest precyzja i przede wszystkim brak śladów blizn, które mogłyby zwiększyć nasz dyskomfort.

Zabieg przeszczepu włosów trwa kilka godzin, przeważnie od 6 do 8, po nim mogą pojawić się drobne objawy jak m.in. mrowienie na głowie czy swędzenie. Przede wszystkim w zabiegach bardziej zaawansowanych technologicznie jak FUE z pomocą Artas iX czy SAFER okres rekonwalescencji jest krótszy, natomiast jego cena jest o wiele większa.

Cena za taki zabieg jest uzależniona od reputacji salonu, narzędzi nimi się posługujących, jak i przede wszystkim metody, którą zastosujemy. Dla przykładu w pewnym salonie w Katowicach cena za zakola waha się od 7000 zł do 12 tys. zł, z kolei tonsura kosztuje od 9,6 tys. zł do 14,4 tys. zł, natomiast łysina górnej okolicy głowy kosztuje od 7,2 tys. zł do 12 tys. zł. Warto jednak zwrócić uwagę na możliwości realizacji tego typu zabiegu w specjalistycznych klinikach za granicą, które mają wieloletnie doświadczenie i oferują atrakcyjne ceny. Tutaj z pomocą przychodzi nam https://jackstronghair.com.Nie jest to mały wydatek, ale na pewno gdy chcemy mieć piękne włosy, to warto zainwestować w takie rozwiązanie. Nie dość, że jak wspomnieliśmy jest bezpieczne, to bezinwazyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Świętujemy!

Dla wszystkich spragnionych wiedzy, dokształcających się, studiujących, miłośników książek! Nieprzerwanie - od siedemdziesięciu lat!   […]

Zamknij