lip 6, 2018
2546 Wyświetleń
9 0

Schudłam, przytyłam – wszystko z miłości

Napisany przez

Moja Znajoma jest zdesperowana. Mówi, że wciąż się odchudza i odchudza i efektów nie widać.

– A bierzesz te tabletki, co ci lekarz przepisał? – pytam.
– Biorę.
– A ile?
– Ile, ile… aż się najem!!!

Faktycznie jest zdesperowana.

Wiosna przyszła i porozbierała kobiety. Wyszłyśmy na spacer.
Znajoma oglądała się za wszystkimi mijanymi kobietami, komentowała sylwetki i starała się zgadnąć na oko ich wagę i wiek.
Humor mi się nie psuł, bo to Moja Znajoma się oglądała a nie na przykład … Mój Mąż.
Zwłaszcza, że z naprzeciwka wyszła pani, której dekolt i mini sięgają do pępka, tyle że z przeciwnych stron.

Znajoma ma jeszcze inny problem. Jej córka jest zakochana. Ale nie to jest najgorsze. Córka przytyła … z owej miłości.
– Ludzie, ludzie – biadoliła Znajoma – córka przytyła z miłości! Jak to brzmi!? Można z miłości usychać, mdleć, schudnąć, ale nie przytyć! No, litości!

Znajoma schowała twarz w dłoniach.

– Widocznie jest szczęśliwie zakochana, – próbowałam ratować sytuację – czytałam gdzieś, że szczęśliwe pary spędzają ze sobą dużo czasu przy wspólnie przygotowanych posiłkach. Ma to właściwości cementujące związek (tu się popisałam świeżutko przeczytaną informacją w babskiej gazecie w rubryce pod tytułem „Psyche – Ty i On”), a te pary, co nie mogą się dogadać – kontynuowałam – mają problemy z … z … z trawieniem – palnęłam na pocieszenie.

Znajoma pochyliła głowę i rzuciła z góry okiem na swą sylwetkę. Objęła biodra i demonstracyjnie poklepała się po brzuchu.

– Na początku małżeństwa Mąż mówił do mnie Myszko, później Kotku, a teraz Miśku. Czy to znaczy, że zwierzęta zwiększały się wraz ze wzrostem wagi? – zastanawiała się Znajoma. – Wnioskuję, że my z Mężem jednak OGROMNIE się kochamy! – wyszczerzyła w uśmiechu zęby Znajoma i głaskała się po brzuchu – ponoć nigdy nie za wiele kochanego ciała, jak mówi Mój Kochany Hipcio.

Kategorie:
flexi & sexi
  http://www.flexibilityfitness.pl

  Jestem wykwalifikowanym instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness nowoczesne formy gimnastyki, posiadam państwowe uprawnienia zawodowe. Z pasją i entuzjazmem prowadzę zajęcia fitness.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish