Wrz 13, 2021
111 Wyświetleń
0 0

INIEMAMOCNE – z występu na występ coraz lepsze

Napisany przez

Godziny prób pod kierunkiem wybornego nauczyciela śpiewu – Marka Łętowskiego, świetnie dobrany repertuar, znakomite wyczucie sceny i emocji płynących od widzów. Ale niczym byłoby to wszystko, gdyby nie miłość do muzyki i wrodzone talenty wokalne. Dziewczęta z zespołu INIEMAMOCNE koncertowo rozpoczęły nowy sezon muzyczny MDK (10.09.).
Na scenie Teatru Starego, ponownie udowodniły, że są coraz lepsze i gotowe na występy na największych estradach w Polsce. Kto nie przyszedł na piątkowy show niech żałuje, ale nie ma mocnych, aby jeszcze w tym roku, nasz girlsband nie dał przynajmniej kilku koncertów. O czym będziemy Państwa informować.
Podczas piątkowego występu dziewczętom akompaniował zespół w składzie: Marcin Sarkowicz – gitara basowa, Artur Nowak – perkusja, Marek Łętowski – piano.

Więcej zdjęć TUTAJ.

Kategorie:
kultura · news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
11 i 12 września widzimy się w Mierzwinie. Znowu gościmy Jana Pospieszalskiego!

Chcesz zostać wystawcą na Lawendowym Bazarz Nantesa lub partnerem Bazaru? Zadzwoń pod numer +48 511 […]

Zamknij