maj 13, 2022
1060 Wyświetleń
0 0

Olidia – najnowsza generacja stymulatorów tkankowych!

Napisany przez

Trendy na rynku medycyny estetycznej ciągle ulegają zmianie. Klienci są coraz lepiej wyedukowani, więc nie pytają już o zabiegi mezoterapii, ale wskazują konkretne preparaty lub grupy produktów, których chcą użyć. Wieści o nowościach rozchodzą się obecnie błyskawicznie, a w gabinetach coraz częściej padają pytania o stymulatory tkankowe i Olidię. Czym są stymulatory i dlaczego tak o nich głośno ostatnimi czasy? Na czym polega fenomen samej Olidii?

Medycyna anti-aging

Każdy z nas marzy o eliksirze młodości lub cofnięciu czasu, który za pomocą zmarszczek i innych śladów zapisał się na naszej twarzy, szyi lub ciele. Pośród wielu zabiegów, na pierwszy plan w procedurach przeciwstarzeniowych wybijają się stymulatory tkankowe, a wśród nich preparat Olidia – stymulator najnowszej generacji. Niezawodnie odbudowuje skórę, redukuje zmarszczki, poprawia kondycję skóry i u 80% osób utrzymuje się w tkankach nawet do 2 lat, cały czas działając stymulująco na tkanki.

Jak działa Olidia?

Preparat Olidia składa się z biodegradowalnej substancji wolumetrycznej – polikwasu L-mlekowego (PLLA), który jest trwałym i bezpiecznym, zatwierdzonym przez FDA wypełniaczem skórnym. Został opracowany w taki sposób, aby pobudzać fibroblasty do produkcji kolagenu, przez co utracona objętość na twarzy lub ciele ponownie wypełnia się odbudowaną tkanką. PLLA jest całkowicie bezpieczny i bio kompatybilny, przez co nie ma ryzyka wystąpienia alergii, a preparat zostaje wchłonięty przez organizm i ostatecznie ulega degradacji, zamieniając się w CO2, H2O i cukier. Po zaaplikowaniu daje bardzo naturalny efekt wypełnienia i odbudowy skóry, przywrócenie gęstości i jędrności. Co ważne, kwas L-polimlekowy daje stopniowy efekt przywrócenia objętości, który narasta w przeciągu trzech następnych miesięcy. Idealnie jest powtarzać zabieg w serii co 3-4 tygodnie, a serię powtarzać co 6 miesięcy, aby zapewnić trwałe napięcie, uniesienie i lifting skóry.

Jak się podaje Olidię?

Stymulator tkankowy Olidia wymaga specjalnej techniki iniekcyjnej, a po zabiegu należy również wykonać ręczny masaż twarzy trwający około 5 minut, który pomoże dokładnie rozprowadzić preparat. Olidia jest wskazana do stosowania jako pojedynczy zabieg do korekcji zarówno zmarszczek płytkich, jak i głębokich ubytków i zmarszczek mimicznych. Może być również podawany ze wskazań medycznych, np. w przypadku atrofii tkanek. Idealnie sprawdza się też przy zabiegach powiększania pośladków, redukcji pelikanów na ramionach oraz liftingu skóry nad kolanami lub na brzuchu, zwłaszcza po ciąży.

Zalety preparatu Olidia

Olidia jest stymulatorem tkankowym najnowszej generacji, który wybija się na pierwsze miejsce pośród konkurencji, ponieważ:
– zawiera dużą ilość kwasu L-polimlekowego
– nie wymaga wcześniejszego przygotowania, można go podać od razu
– posiada certyfikat FDA
– charakteryzuje się narastającym efektem, aż do trzech miesięcy
– podawany jest nie tylko na twarz i szyję, ale również na pośladki, gdzie powoduje naturalny efekt wypełnienia i powiększenia oraz na inne partie wymagające liftingu skóry
– jest biodegradowalny i nie powoduje alergii
– jest najsilniej działającym stymulatorem na rynku
– efekt i stymulacja utrzymuje się nawet do dwóch lat.

Więcej dowiesz się tutaj: https://klinikalaperla.pl/promocje/olidia-stymulator-tkankowy-najnowszej-generacji/

Olidia dostępna jest tylko w Klinice La Perla Bolesławcu.

Autor: Kalina Ben Sira

Beauty Expert w zakresie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, założycielka i właścicielka sieci Klinik La Perla, Klinik La Perla SPA, Centrum Medycznego La Perla oraz marki kosmoceutyków Beauty Box. Od ponad 20 lat kreuje trendy w sektorze beauty i dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu wyławia i wprowadza na rynek najskuteczniejsze zabiegi, preparaty i urządzenia hi-tech.

Umów się na konsultację z Kaliną Ben Sira w Klinice La Perla Bolesławiec:

Tel. +48 882 077 416
ul. Bolesława Chrobrego 3a
59-700 Bolesławiec

https://klinikalaperla.pl/zabiegi-kliniki/boleslawiec/

 

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish