kwi 1, 2023
981 Wyświetleń
6 0

aŻartNEWS: Nie będzie już nagród za promocję miasta

Napisany przez

Miniona gala nagród prezydenta za promocję miasta była ostatnią.

– Nie ma już kogo nagradzać, nagrody dostali wszyscy, weryfikowaliśmy według list członków Forum Samorządowego, i Bezpartyjnych Samorządowców i nic… Wszyscy już dostali – mówi nam urzędnik z kręgu władzy. – Ponoć jeden radny ma jeszcze jakąś ciotkę, która nie dostała nagrody, ale to za mało. Ciotka nie ma niestety szkółki piłkarskiej.

Problem jest poważny, bo nagrody dostały już wszystkie samorządowe placówki i wszyscy ludzie związany z władzą. Przez pomyłkę nagrodzono nawet szefową lokalnego Strajku Kobiet.

– Myśleliśmy, że dlatego żaden ksiądz nie przyszedł po nagrodę, ale oni też już wszyscy dostali. Na szczęście płonne były obawy, że ta pani każe nam wypier…ć z kina – informuje nas urzędnik. – Była koncepcja. żeby w przyszłym roku prezydent sam sobie wręczył nagrodę, ale on sam obawia się, czy radni zaopiniowaliby taką nominację pozytywnie. 

Jak udało nam się dowiedzieć, tegoroczna, ostania gala, nie obyła się bez zgrzytów. Jakiś dywersant chciał podmienić statuetki na inne, mające kształt małych parkometrów, a koncepcja nagradzania dzieci dziennikarzy kochających lokalną władzę niemal upadła, gdy okazało się, że najmocniej kochający są bezdzietni.

 

 

POWYŻSZA INFORMACJA JEST NIEPRAWDZIWA

Kategorie:
aŻartNEWS
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do aŻartNEWS: Nie będzie już nagród za promocję miasta

  • „Na kolana, chamy!” Śpiewa Lucjan Pavarotti.

    s 04/04/2023 16:05 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish