lip 4, 2023
1347 Wyświetleń
7 0

aŻartNEWS: Bezpartyjni Samorządowcy chcą Was oszukać!

Napisany przez

Bezpartyjni Samorządowcy chcą wmówić Wam na Facebooku, że ten facet na zdjęciu, to Piotr Roman, prezydent Bolesławca! Ich grafik bezczelnie wziął zdjęcie jakiegoś faceta, młodszego od naszego prezydenta o co najmniej 20 lat, i wmawia nam, że to nasz prezydent! W dodatku wziął fotkę faceta, który ma nie tylko inną (choć nieco podobną da Piotra Romana sprzed lat) twarz, ale również zupełnie inny uśmiech, fryzurę, okulary, a nawet strój niepodobny do typowych stylówek naszego prezydenta!

Takie wprowadzanie wyborców w błąd powinno być karalne! Mamy nadzieję, że prezydent coś z tym zrobi! Wierzymy, że wyciągnie konsekwencje wobec Bezpartyjnych Samorządowców, którzy bezczelnie chcą zmniejszyć rozpoznawalność tego popularnego i lubianego samorządowca.

Gdybyście spotkali gościa z grafiki Obecnie Bezpartyjnych Samorządowców i mieli wątpliwości, kogo widzicie, przypominamy, że nasz prezydent w ostatnich latach w rzeczywistości wygląda tak:

 

POWYŻSZA INFORMACJA JEST NIEMAL PRAWDZIWA

Kategorie:
aŻartNEWS
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish