kwi 17, 2023
1000 Wyświetleń
4 0

aŻartNEWS: Zjemy z Tobą, jeśli nam postawisz śniadanie

Napisany przez

Władze województwa postanowiły, że kończą ze śniadaniami na mieście… znaczy we Wrocławiu. Za to teraz jedzą śniadania na prowincji, z lokalnymi przedsiębiorcami. Ta bardzo interesująca inicjatywa polega na tym, że marszałek Cezary Przybylski jeździ wraz ze świtą i śniada z lokalnymi samorządowcami oraz lokalnym biznesem w powiatowych salach konferencyjnych, hotelach i restauracjach.

– Śniadania odpowiadają na zapotrzebowanie, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw – mówi marszałek.

Marszałek ujmuje temat subtelnie, ale tak naprawdę chodzi o to, że samorząd obawia się, iż przedsiębiorcy w czasach sukcesów Zjednoczonej Prawicy (PiS współrządzi z nim w dolnośląskiej koalicji) i Polskiego Ładu po prostu chodzą głodni. Postanowił pokazać im jak można zjeść na ich koszt, tak żeby myśleli, że są zaproszeni.

– Lokalny biznes płaci takie podatki, że niech sobie chociaż z nami za to zje – mówi jeden z samorządowców zaproszonych na śniadanie.

POWYŻSZA INFORMACJA JEST NIEMAL NIEPRAWDZIWA

Kategorie:
aŻartNEWS
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish