kwi 25, 2023
1411 Wyświetleń
4 0

aŻartNEWS: Tusk i Hołownia w Bolesławcu?

Napisany przez

Bolesławiecka Platforma Obywatelska zaprosiła do Bolesławca Donalda Tuska i chwali się tym na lewo i lewo. Co prawda polityk z mokrych snów ministra Janusza Kowalskiego zaproszenia nie potwierdził i nie wiadomo, czy przyjedzie, ale już samo zaproszenie jest, z punktu widzenia PO, powodem do dumy i autopromocji.

Ta oryginalna strategia przedwyborcza: czyli chwalenie się tym, kogo się zaprosiło, choć nie wiadomo, czy przyjedzie, spodobała się innym partiom.

Lokalny PiS planuje zaprosić po raz trzeci Andrzeja Dudę, aby ten mógł kolejny raz zaprosić do pałacu prezydenckiego malarki z ceramiki i aby one mogły tam kolejny raz nie pojechać.

Lokalny oddział Polski 2050 we współpracy z PSL (Piotr Roman im pozwolił) postanowił zaprosić Hołownię, Kosiniaka i Kamysza. Decyzję o skorzystaniu z zaproszenia cała trójka potencjalnych gości ma podjąć w referendum.

Bezpartyjni Samorządowcy chcieli zaprosić Pawła Kukiza, ale przypomnieli sobie że już nie są z nim w koalicji, bo ich nie stać na wsparcie jego fundacji. Postanowili więc, jak zawsze, zaprosić sami siebie, aby spotkać się ze sobą. Ale zamiast do Bolesławca, zaprosili się do parlamentu, zakładając z góry, że z zaproszenia nie skorzystają, ale i tak będzie fajnie.

Bolesławieckie SLD postanowiło za to zaprosić Che Guevarę. Ale partia jest tak liczna, że nie ma kto zanieść listu na pocztę.

POWYŻSZA INFORMACJA JEST NIEMAL NIEPRAWDZIWA

Kategorie:
aŻartNEWS
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do aŻartNEWS: Tusk i Hołownia w Bolesławcu?

  • To już nieaktualne Hołownia przestał „żreć”. Roman teraz znowu z PiSem.

    zbynio 25/04/2023 13:39 Odpowiedz
  • To jeszcze fota z czasów kiedy Hołownia był świeży i pełen nadziei… Czas zweryfikował i pańcio już nie kocha Hołka :) Biznes is biznes.

    Kinga 25/04/2023 12:32 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish