wrz 21, 2023
1947 Wyświetleń
5 3

Agnieszka Holland – filmowy cynizm marketingowy

Napisany przez

Mam wielki żal do Agnieszki Holland. Twórczyni tak znakomitych i często bezkompromisowych obrazów straciła swój kompas moralny, kręgosłup, opluła własne zasady.

Zatrudnienie do promocji filmu „Zielona granica” trzech budrysów: Andrzeja, Jarosława i Mateusza, przeznaczenie budżetu marketingowego na niebiednych pracowników MSWiA oraz MSZ, dolewanie paliwa wyborczego PiS bez zarobku dla pośrednika Daniela z Pcimia… to wszystko nie mieści mi się w głowie.

Pani Agnieszko… trochę godności!

Jeśli chcecie, jak ja, zbojkotować nowy film twórczyni „Krzewu gorejącego”, to nie idźcie między 22 a 27 września do kina Forum w Bolesławcu na godzinę 18 i nie płaćcie aż 20 zł za bilet w małej sali (na piątek i tak już nie ma miejsc).

Plotki mówią, że potem film będzie grany w dużej sali, ale tam też nie idźcie. Nie dawajcie tej satysfakcji autorce „Całkowitego zaćmienia” (nie, nie jest to monografia TVP).

Bo ona naprawdę pomyśli, że jej deal z Kapitanem Żoliborzem się udał!

A jak już musicie, oglądajcie jak Andrzej, na stojąco.

Kategorie:
Łętowski
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish