wrz 25, 2023
545 Wyświetleń
0 0

Przebój za przebojem

Napisany przez

To miało być cudowne muzyczne wydarzenie… i było! Za nami pierwszy w nowym sezonie koncert i od od razu TAAAAKIE BUUUM! „Zielono mi”, w wykonaniu połączonych głosów młodzieży z pracowni wokalnej MDK w Bolesławcu oraz pracowni wokalnej z MDK w Świdnicy. Artystyczną pieczę nad przygotowaniem występu sprawowali – Dariusz Jaros Świdnica i Marek Łętowski Bolesławiec.
W Teatrze Starym zaśpiewali, zatańczyli i zagrali 23 września, a dzień później w Świdnicy.

Koncerty były efektem wspólnych, wakacyjnych warsztatów w Swornychgaciach. Tygodniowy pobyt dofinansowali nasi znakomici mecenasi: Starosta Bolesławiecki, Prezes Zarządu PKS Sp. z o.o. w Bolesławcu, Zarząd NZOZ PROVITA w Bolesławcu, Zarząd Rady Rodziców MDK w Bolesławcu . Za co bardzo, bardzo pięknie dziękujemy.
Więcej zdjęć TUTAJ.

Kategorie:
kultura · news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish