kwi 29, 2024
369 Wyświetleń
2 0

Poradnik przed odlotem

Napisany przez

Kolejna premiera pracowni teatralnej FormaT, zapisana została wielką literą w kalendarzu wydarzeń MDK. Spektakl pt. „Poradnik przed odlotem”, w wykonaniu aktorów teatru Formalina, a wyreżyserowany przez Anetę Ćwieluch przyciągnął do Teatru Starego tłum widzów.
„Poradnik…”, rzecz o ludziach pochłoniętych przez sektę. Pokazano cały proces, od wabienia, kuszenia, bombardowania miłością, aż po czas otrzeźwienia i próbę ucieczki.
Problem sekt ostatnio znikł z mainstreamowych mediów, co nie znaczy, że nie istnieje. Sektom łatwiej działać, kiedy jest o nich cicho, kiedy nikt nie ostrzega, nie daje świadectwa. Wejście w sektę prawie nigdy nie kończy się dobrze. Ludzie szukający celu, prawdy, poczucia przynależności są brutalnie wykorzystywani i ostatecznie wypluwani. Więcej zdjęć TUTAJ.
FOT. Ilona Parejko/MDK

Kategorie:
kultura · news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish