paź 28, 2011
2700 Wyświetleń
0 0

Orędzie prezydenta miasta

Napisany przez

Władze naszego imponująco zadłużonego miasta podnoszą kolejne opłaty lokalne i podatki. Tłumaczą to rozmaicie, czasem zabawnie jak TUTAJ. Niektóre skutki i prognozy skutków znajdziecie TUTAJ. Komiks powyższy jest skutkiem wyobrażenia co by było, gdyby mieszkańcy miasta w jakikolwiek sposób reagowali na działania władz. Teoretycznie mamy w Bolesławcu jakieś stowarzyszenia gospodarcze czy grupy firm potrafiące w przeszłości reagować na poczynania władzy. Teoretycznie…

Zdjęcia ukradliśmy Bolec.info. Pochodzą z uroczystości wkopania kamienia węgielnego pod budowę galerii Bolesławiec CITY CENTER. Swoją drogą ciekawe, czy inwestor zapraszając władze miasta wiedział, że dzień przed uroczystością podniosą mu one podatek od nieruchomości…

 

 

Kategorie:
dymki
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Orędzie prezydenta miasta

 • Myszko@
  „Przegrzałaś” troszeczkę w komentowaniu rzeczywistości.
  W Bolesławcu w koncu jakaś galeria powinna powstać. Inną rzeczą jest prowadzona od kilku lat gra magistratu galeriami i celowe blokowanie wybranych inwestycji, procesy sądowe, zgłoszenia do prokuratury itp.
  Czy czegoś to Ci nie przypomina?
  A co do mnie. Wzrusza mnie twoja troska. Donoszę , że nie czuję się jak wyciśnięta cytryna, nie czuję noża w plecach ani nie czuję odoru śmietnika.
  Polityka to zabawa dla dorosłych chłopców a radnym , prezydentem czy posłem tylko się bywa.

  Cezariusz Rudyk 03/11/2011 23:35 Odpowiedz
 • Jak widzisz,optyka władzy jest zmienna..na swoim przykładzie wspomnij Cezariuszu…Początki przyjaźni z Sam Wiesz Kto miałeś bajeczne…a potem bolesny lewy sierpowy i nóż w plecy.Wyciśnięty jak cytryna.Do końca i śmietnik. Następny kolega do ogrania!

  mysza 29/10/2011 19:15 Odpowiedz
 • Z tego co pamiętam to po TEJ sytuacji:

  https://bobrzanie.pl/blog/2009/10/02/letowski/piast-byl-kolodziejem

  Doszło do porozumienia i inwestor miał wybudować chyba ze 170 miejsc parkingowych nieopodal… Coś się zmieniło w tej sprawie?

  @Cezariuszu, Twoja pamięć jest niewygodna, na szczęście wyborcy mają sklerozę : )

  @jegomościu,
  przewodniczący rady miasta może mówić co chce,
  jeśli ten kto go nagrywa i puszcza w eter słucha tego bezkrytycznie i powiela te bzdury, to masz odpowiedź. Zresztą, jak obejrzysz materiał, w sumie nie jest w nim ważne że podnieśli podatki, nie jest ważne ile to będzie kosztowało mieszkańców, ważne że samorząd zaoszczędzi dychę na wystąpieniu ze Związku Miast Polskich (widać po jaką cholerę ktoś miesza te wątki w jednym newsie) co nam da oszczędności. O tym że przez lata bez sensu na ten ZMP kasę marnowano ani słowa : )

  Bernard 29/10/2011 09:52 Odpowiedz
 • No chyba że to dziennikarze manipulują:)

  jegomosc 28/10/2011 22:56 Odpowiedz
 • Czy przewodniczący rady miasta może mówić takie rzeczy bez żadnych konsekwencji?

  jegomosc 28/10/2011 22:53 Odpowiedz
 • Mój problem polega na tym, że mam chyba za dobrą pamięć. Przed budową basenu na Placu Popiełszki usłyszałem : ……..Nie dopuszczę do budowy basenu bez budowanej równolegle galerii handlowej ……… I co? Mamy Orkę i olbrzymi problem ze sprzedażą pozostałej części placu Popiełuszki.
  Na innej z sesji władze miasta prowadziły zorganizowaną krucjatę przeciwko wydaniu pozwolenia na budowę pod galerię PIAST ze względu na zbyt małą ilość zaplanowanych parkingów.
  Dzisiaj oglądam zdjęcia z uroczystości wbudowania kamienia węgielnego pod budowę galerii z udziałem ………. władz miasta.
  Że też cholera muszę tyle pamiętać!!!!

  Cezariusz Rudyk 28/10/2011 21:44 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish