cze 28, 2012
1438 Wyświetleń
0 0

Spektakl „Krótka historia od początku do końca bez morału, w trzech aktach”

Napisany przez

 

Serdecznie zapraszamy na spektakl pt. „Krótka historia od początku do końca bez morału, w trzech aktach”, który odbędzie się 29 czerwca, w piątek o g. 18:00  w Teatrze Starym w Bolesławcu. Spektakl jest podsumowaniem dwutygodniowych warsztatów teatralnych (i nie tylko), dla młodzieży (i nie tylko) pt. „Początek”, w ramach programu „Rewitalizacja społeczna – wykorzystaj szansę” przy współpracy Młodzieżowego Domu Kultury i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

O spektaklu:
W czasie warsztatów teatralnych do wielkiego kotła wrzucamy różne rodzaje początków – kolejność istotna, od początku do końca. Aby urozmaicić smak wywaru, dodajemy zarówno początki o mocnym i intensywnym smaku, jak również te o nieco słabszym, mniej wyrazistym. Podczas takiego gotowania początki podskakują jak szalone w rozgrzanym garze, a kucharze, w odpowiednich momentach, mieszają je ze sobą, pilnując, by się nie rozgotowały. Dalej dosypujemy stopniowo i w odpowiedniej kolejności, 6 kostek gry aktorskiej, 4 ziarenka kabaretowe, 3 listki poezji, szczyptę marzeń sennych, oraz na koniec łyżkę stołową muzyki. Gdy już wszystko jest gotowe można dodać świeżych fantazji. W ten oto sposób powstaje spektakl.

Wstęp wolny

Kategorie:
polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Spektakl „Krótka historia od początku do końca bez morału, w trzech aktach”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish