mar 14, 2013
1704 Wyświetleń
2 0

Pierwsza Noc Youtube!

Napisany przez

youtube

Nie macie planów na piątek?! Zapraszamy do Teatru Starego na Pierwszą Noc Youtube! A jeśli macie plany to zmieńcie je i też przyjdźcie spędzić ten czas razem z nami! Zbieramy pieniądze na szczytny cel i bawimy się razem! Pomóżmy Kasi zrealizować marzenia o chodzeniu!

Youtube – serwis założony w 2005 roku, umożliwiający bezpłatne umieszczanie i oglądanie materiałów wideo zrewolucjonizował świat! To kwintesencja demokracji. To widzowie decydują co chcą oglądać i co im się tak naprawdę podoba. Youtube kreuje gwiazdy, często takie których nie zobaczymy w telewizji. Youtube to fenomen. Przyjdź i przekonaj się sam.

Zapraszamy na pierwszą edycję Nocy Youtube! 15 marca będziesz mógł zobaczyć subiektywny wybór najciekawszych filmów z tego popularnego serwisu, w komfortowych warunkach kinowych jakie oferuje Teatr Stary. W kilkugodzinnym bloku nie zabraknie filmów zachwycających, wstrząsających, mądrych, głupich, pięknych i brzydkich… oraz tych z Bolesławcem w tle. Treści tworzonych przez profesjonalistów i amatorów. Zabierz swoich przyjaciół, spędźcie miło czas i na dodatek wspomóżcie szczytny cel!

Więcej informacji o imprezie m.in. w materiale TV Łużyce

15 marca 2013r. godzina 18:00, Teatr Stary. Wstęp 10zł (oczywiście można wrzucić więcej!). Całość zysków przeznaczona zostanie na cel charytatywny – pomoc dla siedmioletniej Kasi która cierpi na porażenie mózgowe.

Można pomóc dziewczynce spełnić marzenie o chodzeniu oddając 1% podatku (Nr KRS poniżej) lub wpłacając datek na konto:

Stowarzyszenie Ziemia Bolesławiecka – KRS 0000 163366
Nr konta 82 1240 1473 1111 0010 0175 6262
ul. Kaszubska 4
59-700 Bolesławiec
koniecznie z dopiskiem: KASIA HANUSEWICZ

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
polecamy

Komentarze do Pierwsza Noc Youtube!

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

    Bobrzanie.pl
    pl_PLPolish