mar 27, 2013
2017 Wyświetleń
0 0

Pięciolatki tańczyły flamenco

Napisany przez

W sobotę podczas Dnia Otwartego w przedszkolu Kids Academy maluchy tańczyły flamenco. Do występu przygotowywały się od września. – Co tydzień trenujemy pół godziny – mówi instruktorka flamenco, Elżbieta Eisenblatter.

Dzieci tańczyły w dwóch grupach i podeszły do występu bardzo poważnie. Na dodatek były ubrane w czarne stroje tancerzy flamenco.
– Nie jest łatwo uczyć tańca takie maluchy – mówi instruktorka. – Trudno im się skupić a nie wszystkie mają na taką naukę ochotę. To zupełnie inne zajęcia niż w szkole tańca, gdzie przychodzą tylko chętnie. Niemniej jednak dzieciaki pokazały dzisiaj, że podeszły do sprawy ambitnie. 

Występy dzieci wywołały owację rodziców.

Pokaz był tylko jednym z elementów Dnia Otwartego. Do dzieci przyszedł clown, odbyły się też pokazowe zajęcia m.in. z języka angielskiego. Poniżej zdjęcia z sobotniej imprezy:

[nggallery id=44]

Stronę WWW przedszkola Kids Academy znajdziesz TUTAJ.

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Pięciolatki tańczyły flamenco

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

    Bobrzanie.pl
    pl_PLPolish