maj 14, 2013
1603 Wyświetleń
0 0

Trzy medale Bolesłavii w Olympic Hopes 2013

Napisany przez

W miniony weekend w Svitavy w Czechach odbył się mityng „Nadzieje Olimpijskie”. Trójka juniorów młodszych (16 – 17 lat) z Międzyszkolnego Klubu Sportowego Bolesłavia startowała w zmaganiach indywidualnych zreprezentantami czterech państw (POL, CZE, HUN i SVK).

Dawid Kopała w rzucie młotem z wynikiem 57,20m zajął trzecie miejsce, przegrywając srebrny medal o 1,11m z zawodnikiem Słowacji.

W konkursie pchnięcia kulą Kacper Olszewski (na zdjęciu powyżej) uległ tylko rekordziście Polski – Konradowi Bukowieckiemu. Wynik Kacpra – 17,11m jest jego nowym rekordem życiowym.

Najszybsza w biegu na 400m przez płotki okazała się Ewa Ochocka. Młoda płotkarka uzyskała znakomity wynik (61.01s.), dzielący ją zaledwie pół sekundy od minimum wyznaczonego przez Polski Związek Lekkiej Atletyki na Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych. Pełne wyniki z zawodów: OLYMPIC HOPES 2013

Za tydzień przed zawodnikami Bolesłavii kolejne sportowe wyzwania. W sobotę juniorzy wystartują w Poznaniu w Lidze Juniorów, natomiast niedziela będzie dniem zmagań młodzików na Mistrzostwach Dolnego Śląska w Zgorzelcu.

 

 

 

 

 

 

Kategorie:
MKS Bolesłavia
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish