maj 30, 2013
2663 Wyświetleń
0 0

BKS Bobrzanie – Pogoń Świerzawa 12:1

Napisany przez

Strzelili 11 goli, zdominowali zupełnie przeciwnika, który złapał oddech dopiero wtedy, gdy trener Paweł Żmudziński zaczął wpuszczać na boisko coraz więcej juniorów. To był jednostronny mecz i trudna lekcja dla piłkarzy Pogoni Świerzawa.

To goście strzelili pierwszą bramkę w tym meczu, ale niestety do własnej bramki.Wynik otworzył w ten sposób w ósmej minucie Wojciech Chlebosz z Pogoni. W minutę później Wojciech Glanc doszedł jednak do wniosku, że to BKS powinien strzelać bramki dla BKS-u i pokonał bramkarza gości. W minutę później to samo zrobił Marcin Kraśnicki, a w 14 minucie na cztery do zera wynik podniósł Filip Paluchowicz. Tylko dwie minuty kibice czekali na kolejny celny strzał i piątą bramkę. Tym razem znowu bramkarza pokonał Wojciech Glanc. Swoją drugą w tym meczu i trzynastą w tej rundzie bramkę zdobył w 32 minucie Kraśnicki. Pierwszą połowę wynikiem 7:0 zamknął Paweł Żmudziński, pokonując bramkarza gości głową w 45 minucie meczu.

IMG_3890

Chociaż trener BKS zdjął z boisk a po pierwszej połowie Kraśnickiego, Paluchowicza i Kamila Mielnika (raczej dla oszczędzenia sił najlepszych zawodników), to zmiennicy radzili sobie równie dobrze. Na boisko weszli Paweł Kamuda, Zbigniew Mastalerz i Daniel Ziółkowski. Weszli głodni kolejnych bramek co pokazali już po chwili 8 bramka była wspólnym dziełem Kamudy i Masztalerza, który asystował przy tym golu a po chwili strzelił bramkę nr 9. Następny gol to znów robota Kamudy.

IMG_3839

Kiedy trener BKS-u dokonał kolejnych zmian, szeregi gospodarzy rozluźniły się co pozwoliło gościom dojść do kilku sytuacji strzeleckich. Dzięki temu, po rzucie wolnym i pięknym strzale zdobyli w 75 minucie gola honorowego na 10:1. To zasługa Radosława Kurka. To jednak nie był koniec pogromu. W 80 minucie piękną sytuację sam na sam wypracował sobie trener Paweł Żmudziński i strzelił jedenastą bramkę dla BKS-u. Emanuel Ohagwu dobił przeciwników w 88 minucie ustalając wynik meczu na 12:1

Zobacz zdjęcia z meczu:

[nggallery id=50].

W sobotę o godzinie 17 na Spółdzielczą przyjedzie Leśnik Osiecznica. Bilety kosztują zaledwie 5 złotych. Młodzież szkolna i panie wchodzą gratis!

Kategorie:
BKS Bobrzanie
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish