cze 4, 2013
1489 Wyświetleń
0 0

Wygraj płytę z autografem Niedźwiedzia

Napisany przez

Trójkowe okulary i płyta wydana z okazji 25-lecia radiowej Trójki z autografem Marka Niedźwiedzkiego – takie nagrody mamy dla Was w dzisiejszym konkursie. Aby je zdobyć, wystarczy, jak to na bobrzanach, najciekawiej uzasadnić chęć ich posiadania. Uzasadniamy w komentarzach, a komentarz mający najwięcej lajków wygrywa. Jeśli dwa komentarze mają tę samą ilość lajków – decyduje redakcja. 

Zabawa trwa do południa 10 czerwca.

Płyta dokumentuje największe przeboje roku 1982 na Liście Przebojów Trójki. Wykonawcy piosenek to m.in: Maanam, Perfect, Toto, Jon&Vangelis, TSA, Republika, Oddział Zamknięty czy Kim Wilde.

To kolejny z cyklu konkursów organizowanych na bobrzanach z okazji listy Trójki, która będzie nadawana w tym roku z Bolesławca podczas Gliniady. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. W kolejnych konkursach do wygrania m.in. trójkowy kubek i kolejna płyta z autografem Marka Niedźwiedzkiego.

Nagrody dla Was mamy dzięki Stowarzyszeniu Via Sudetica, które organizuje Paradę z Miłości do Gliny. Stronę stowarzyszenia znajdziecie TUTAJ.

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
konkursy · polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Wygraj płytę z autografem Niedźwiedzia

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

    Bobrzanie.pl
    pl_PLPolish