cze 13, 2013
2067 Wyświetleń
0 0

AWANS! BKS Bobrzanie – Bazalt Sulików 7:1

Napisany przez

Piłkarze trenera Pawła Żmudzińskiego (na zdjęciu) pokonali w wyjazdowym meczu Bazalt Sulików aż 7 do 1. Dzięki temu, że  winnym meczu Jawa Otok pokonała wicelidera tabeli ligi okręgowej, Włókniarza Mirsk 1:0, awans BKS-u do IV ligi jest pewny już dziś – na dwie kolejki przed końcem rozgrywek.

Marcin Kraśnicki tym razem pokonał bramkarza przeciwników aż trzy razy, po jednym golu zaliczyli Emmanuel Ohagwu, Paweł Żmudziński, Wojciech Glanc i Manuel Kowalski – ostatni dwaj zdobyli gole rzutami karnymi.

Bardzo ciekawie fakt awansu BKS-u skomentowano na klubowym Facebooku, czyli TUTAJ. Przytaczamy cały tekst, bo zawiera wiele celnych uwag

Mamy IV ligę – wracają nadzieję, że bolesławiecka piłka jeszcze nie zginęła ale co teraz?
Teraz należy się na pewno skupić co zrobić, aby powalczyć w następnym sezonie o upragnioną III ligę. Jest to bardzo realny cel i żywym przykładem jest drużyna z Kowar, która zajmuje obecnie 3. miejsce w IV lidze i walczy o awans.

*Drużyna*
Jeśli chodzi o skład naszej drużyny to na pewno trzeba wzmocnić linię obrony i środek pomocy. I nie koniecznie potrzeba sprowadzać 10 zawodników jak to było w sezonie 2010/11, aby walczyć o najwyższe cele. Warto byłoby gdyby nasz zarząd postarał się o pozyskanie na stałe Marcina Kraśnickiego, który pokazał, że stać go na bardzo dużo.

*Kibice*
Obecnie na mecze przychodzi średnio 200 osób. Czy to dla naszego zarządu jest satysfakcjonujący wynik? Chyba nie, ale tak naprawdę nic z tym nie zrobili żeby ta liczba osób na stadionie się zwiększyła. Dlatego podpowiadamy DROGI ZARZĄDZIE! Pierwszym sposobem na zwiększenie kibiców na stadionie to DOBRA REKLAMA (więcej plakatów, ulotki (w przypadku ulotek to któregoś pięknego dnia nasza drużyna sama może się wybrać na Rynek, pod galerię i zachęcać ludzi do przyjścia na mecz (zawodnicy Śląska Wrocław rozdawali bilety w galeriach we Wrocławiu), telewizja (Azart-Sat)). Drugim sposobem jaki można wykorzystać jest Święto Ceramiki. Podczas tych hucznych dni w Bolesławcu można zorganizować piknik rodzinny na stadionie (pod warunkiem, że kolejka ligi wypadnie w Bolesławcu, ale chyba nie byłoby problemu napisać stosownego listu do DZPN-u). Następną sprawą są bilety, które były dotychczas dostępne w jednej cenie – 5 zł. Dlatego teraz na IV ligę przydałyby się 4 opcje tj.: 
Bilet normalny – 5 zł.
Bilet ulgowy (uczniowie, studenci) – 3 zł.
Karnet normalny – 30 zł.
Karnet ulgowy – 20 zł.

*Klub*
Koniecznie zmienić nazwę na wcześniejszą – BKS Bolesławiec. Bobrzanie jest dobre dla wiejskiej drużyny.
Zmienić herb na bardziej nowoczesny – trzeba pamiętać, że jest to symbol i wizytówka klubu.

Miejmy nadzieję, że te jakże cenne informacje trafią do naszego zarządu.
Trzymamy kciuki za BKS w IV lidze!

Ostatnia okazja aby zobaczyć w tym sezonie swoją drużynę w meczy u siebie będzie 16 czerwca o godzinie 17. BKS zmierzy się z Kwisą Świeradów w przedostatniej kolejce ligi okręgowej. Bilety na mecz kosztują zaledwie 5 złotych. Młodzież szkolna i panie wchodzą gratis!

Kategorie:
BKS Bobrzanie
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish