lip 4, 2013
1714 Wyświetleń
2 0

Wakacje z Młodzieżowym Domem Kultury

Napisany przez

Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 4 do 19 lat na wyjątkowe i ciekawe warsztaty w Bolesławcu, które będą się odbywały przez całe wakacje.

Masz możliwość zadziałać w MDK – u, Teatrze Starym oraz w plenerze – zawsze pod okiem najlepszej kadry pedagogicznej. Uczestnik zajęć jest dla naszych nauczycieli najważniejszy. MDK wierzy, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego i interesującego. Jest to szczególna okazja dla osób, które jeszcze nie miały możliwości uczestniczyć w zajęciach placówki i dla tych, którzy spędzają wakacje w domu. Wszystkie warsztaty są bezpłatne.

MDK oferuje:

Plener malarski

Warsztaty wokalne

Warsztaty batiku

Wakacje z latawcem

Wyspa Szkrabów

Teatrzyk Słowa

Warsztaty Literackie

Warsztaty rysunkowo – graficzne

Warsztaty graficzne

Warsztaty rysunkowo – malarskie

Taniec nowoczesny

Taniec współczesny

Filcowe dodatki

 

Zachęcamy do zapisywania się osobiście w MDK – u przy ul. Grunwaldzkiej 5 bądź telefonicznie pod nr 75 644 65 65. Zapraszamy również na stronę internetową, na której znajdą Państwo wszelkie szczegóły dotyczące zajęć i zapisów www.mdkboleslawiec.eu/wakacje-2013-z-mdk

Dodatkowo, poza powyższymi formami zajęć od 15 lipca tego roku MDK proponujemy również spotkanie z wolontariuszami z Gruzji, Armenii, Włoch i Hiszpanii. Codziennie od poniedziałku do piątku będą oni organizować czas wolny dzieciom i młodzieży od 8 roku życia. Szczegóły na stronie www lub pod nr telefonu 75 644 65 65.

Kategorie:
polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish