lip 11, 2013
2219 Wyświetleń
1 0

Ewa Ochocka dziewiąta na Mistrzostwach Świata

Napisany przez

Ewa Ochocka_l_Eliminacje do OOM 23W Doniecku (Ukraina) trwają Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych w lekkiej atletyce. W zawodach rewelacyjnie zaprezentowała się bolesławianka Ewa Ochocka (na zdjęciu), która w eliminacjach biegu na 400 metrów przez płotki pewnie wygrała swoją serię z faworyzowanymi rywalkami, zapewniając sobie awans do półfinałów (60,81 s).

Powyżej widzicie bieg Ewy w półfinale.

Do finału Ewa nie weszła, ale i tak odniosła życiowy sukces. W swojej serii w półfinale uplasowała się na trzecim miejscu z czasem 59.88 i jako pierwsza nie weszła do najlepszej ósemki świata na dystansie 400m przez płotki. Zabrakło jej 13 setnych sekundy.

Tutaj możecie zobaczyć krótki wywiad jakiego zawodniczka udzieliła po awansie do półfinału.:

Ewa, podopieczna Małgorzaty Markowskiej, jest zawodniczką MKS Bolesłavia. Lekką atletykę trenuje od pięciu lat. Aktualnie posiada pierwszą klasę sportową. Jest liderką ogólnopolskich tabel w biegu na 100 m przez płotki (z czasem 13,85 s) oraz w biegu na 400 m przez płotki – z nowym rekordem województwa dolnośląskiego 59,88 s.

 

FOTO: Paweł Wiśniewski
Informacja: MKS Bolesławia

Kategorie:
MKS Bolesłavia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish