Paź 14, 2013
1132 Wyświetleń
0 0

Ukradł rower wart 2000 zł

Napisany przez

Policjanci złapali sprawcę kradzieży roweru, która miała miejsce we wrześniu w Bolesławcu. Jednoślad o wartości ponad 2 tys. złotych padł łupem 34-letniego złodzieja. Rower udało się odzyskać.

Mężczyzna przyznał się do kradzież. Ponadto policjanci udowodnili zatrzymanemu mieszkańcowi Bolesławca popełnienie jeszcze trzech innych przestępstw na terenie miasta i gminy Bolesławiec. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że podejrzany we wrześniu i październiku 2013r. dokonał dwukrotnie kradzieży z włamaniem oraz we wcześniejszym okresie jednej kradzieży. Łupem przestępcy padły elektronarzędzia, rurki miedziane oraz olej napędowy o łącznej wartości blisko 4 tys. złotych.
34-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Mężczyzna był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Odzyskany przez policjantów rower i elektronarzędzia zostaną przekazane prawowitym właścicielom.

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Informacja: KPP Bolesławiec

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
STOMADENT – lekarze… na dobre i na złe

Dbający od 21 lat o zdrowie bolesławian STOMADENT znowu poszerza swoją ofertę. Już można skorzystać […]

Zamknij