lis 25, 2013
2715 Wyświetleń
0 0

Radny Krzemiński już się nie nudzi, znalazł pracę!

Napisany przez

Radny Platformy Obywatelskiej w Radzie Miasta, Arkadiusz Krzemiński dostał pracę w Powiatowym Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr, którego szefem jest Cezariusz Rudyk, członek Rady Regionalnej PO. Zatrudnienie w zarządzanej przez niego powiatowej placówce znalazła też inna działaczka PO, Alicja Krzyszczak. 

Radny Arkadiusz Krzemiński, znany z kiepskich felietonów na Bolec.info i z tego, że się nudził bo nie miał skateparku, postanowił we wrześniu postarać się o pracę w placówce zarządzanej przez kolegę z partii, Cezariusza Rudyka. Radny jest członkiem koła miejskiego PO a Rudyk, szefem koła gminnego. W pierwszym konkursie radny przepadł w gronie ponad 40 kandydatów, bo nie spełniał wymogów. Potem jednak ogłoszono kolejny konkurs na inne stanowisko z innymi wymaganiami.

Cezariusz Rudyk– Do konkursu stanęły cztery osoby, dwie osoby spełniały wymogi a Arkadiusz Krzemiński wygrał w tej rywalizacji, miał lepsze kwalifikacje  – mówi Cezariusz Rudyk (na zdjęciu po prawej) – Każdy mógł wziąć udział w tym konkursie i nie mam sobie nic do zarzucenia w tej sprawie.

Arkadiusz Krzemiński został w PCEiKK specjalistą ds. monitorowania projektu (chodzi o dwuletni projekt wprowadzający nowy system doskonalenia nauczycieli w naszym powiecie). Na dwa lata dostał pracę na pół etatu z zarobkami rzędu 1500 złotych brutto miesięcznie. Zajmuje się przygotowywaniem umów, szkoleń i jest odpowiedzialny za promocję projektu. Jeśli słyszeliście o tym projekcie, to dzięki radnemu. Jeśli nie to prawdopodobnie też jemu możecie podziękować.

Kierownikiem projektu (czyli też szefem Krzemińskiego) jest Alicja Krzyszczak, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Sportu Powiatu Bolesławieckiego. Jako naczelnik pani Alicja sprawuje w imieniu starosty (Cezary Przybylski, PO) nadzór nad placówką zarządzaną przez Cezariusza Rudyka, ale jako kierownik projektu prowadzonego przez PCEiKK jest Cezariusza Rudyka… podwładną. Na szczęście nie jest jego podwładną w kole Platformy Obywatelskiej bo tam należy do koła miejskiego, a Rudyk, jak już wspomnieliśmy, szefuje kołu gminnemu.

Pani naczelnik zarabia w PCEiKK na umowę zlecenie około 2000 zł brutto miesięcznie.

Foto: Bolec.info

 

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Radny Krzemiński już się nie nudzi, znalazł pracę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish