Lut 17, 2014
1439 Wyświetleń
0 0

Bajkoczytanie

Napisany przez

Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu zaprasza dzieci i rodziców do wzięcia udziału w „BAJKOCZYTANIU”. Będą to cykliczne spotkania, odbywające się w ostatnią niedzielę każdego miesiąca w Teatrze Starym. Na pierwsze zapraszamy 23 lutego 2014 r. o godz. 16:00.

Bajkoczytanie jest wydarzeniem realizowanym wspólnie Plakat Bajkoczytanie - schematprzez Księgarnię „Papirus”, Miejską Bibliotekę Publiczną i Młodzieżowy Dom Kultury w Bolesławcu.

„Bajkoczytaniu” przyświeca idea, że głośne czytanie dziecku uczy je myślenia, rozwija język, przyśpiesza rozwój mowy, rozbudowuje pamięć dziecka i wyobraźnię. Pobudza do kreatywności. Zapewnia też dziecku emocjonalny rozwój, pomaga w wychowaniu, ułatwia przekazanie wartości moralnych, postaw godnych naśladowania, ułatwia naukę w szkole, kształtuje nawyk czytania i zdobywania wiedzy na całe życie.

 

Kategorie:
polecamy
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wypadek między Godzieszowem a Henrykowem

Dziś rano na drodze nr. 296 (Godzieszów-Henryków) doszło do wypadku, w którym brał udział jeden […]

Zamknij