maj 3, 2014
1975 Wyświetleń
0 0

Zagłosuj na Wachnowskiego i wygraj Skodę Rapid!

Napisany przez

Skoda zaprasza do głosowania na utwory zgłoszone do zabawy Skoda Auto Muzyka. Wśród głosujących do końca maja losowane są nagrody a jedną z nich jest samochód. Wśród uczestniczących w plebiscycie muzyków jest Tomasz Wachnowski i możecie pomóc mu wygrać koncert w radiowej Trójce, nagranie płyty lub profesjonalną sesję zdjęciową.

Skoda zaprasza do głosowania na utwory zgłoszone do zabawy Skoda Auto Muzyka. Wśród głosujących  losowane są nagrody a jedna z nich to samochód. Wśród uczestniczących w plebiscycie muzyków jest Tomasz Wachnowski i możecie pomóc mu wygrać koncert w radiowej Trójce, nagranie płyty lub profesjonalną sesję zdjęciową.

Tomasz WachnowskiTomek Wachnowski to pochodzący z Bolesławca autor, kompozytor, gitarzysta śpiewający. Nagradzany na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej w Warszawie – 1985r, na Studenckim Festiwalu w Krakowie – 1986r. czy na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu – Premiery 1999. „Śniegowice”, „Byłoby miło” czy piosenka z filmu o Asteriksie „Ona nie widzi mnie”, to jego wizytówki. Ale każda jego piosenka, czy wykonanie, bo ostatnio też trochę cudzych utworów wprowadził do repertuaru, to osobny, oryginalny świat. Słowa między akordami gitary tworzą niepowtarzalną, a jednocześnie zrozumiałą dla wszystkich aurę. W 2013 roku Na X-tym Festiwalu im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja” w Kołobrzegu otrzymał Grand Prix i Nagrodę Prezydenta Komorowskiego, a w lutym tego roku, decyzją jury w składzie : Jan Poprawa, Jerzy Satanowski i Bogusław Sobczuk, Grand Prix i nagrodę Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku.

Na utwory Tomka możecie głosować klikając TUTAJ.

 

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
konkursy · muzyka
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Zagłosuj na Wachnowskiego i wygraj Skodę Rapid!

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

    Bobrzanie.pl
    pl_PLPolish