maj 24, 2024
269 Wyświetleń
0 0

Sukces naszych artystek

Napisany przez

Hanna Soluch i Jowita Junak – dwie serdeczne przyjaciółki, utalentowane artystki z pracowni plastycznej Joanny Mysłek-Michnowskiej, otrzymały wyróżnienia w 19. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Podróż pociągiem w szarości”.
Konkurs pod patronatem Kuratorium Oświaty we Wrocławiu odbył się w Rawiczu, a zorganizowała go Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sierakowie.
Konkurs adresowany do dzieci i młodzieży w wieku od 5-18 lat. Jego cele to popularyzacja piękna i ekologii, sprzyjanie rozwojowi talentów i zainteresowań plastycznych, wzmacnianie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz postawy aktywnego uczestnictwa poprzez prezentację dokonań młodych twórców.
Dziewczętom i ich opiekunce artystycznej serdecznie gratulujmy!

Kategorie:
konkursy · kultura · news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish