Maj 23, 2014
1564 Wyświetleń
0 0

Odeszła Agnieszka Sobolewska

Napisany przez

Wczoraj, późnym popołudniem po długiej i ciężkiej walce z nowotworem zmarła Agnieszka Sobolewska.

Wczoraj, późnym popołudniem po długiej i ciężkiej walce z nowotworem zmarła Agnieszka Sobolewska. Odeszła w śpiączce.
Bezpośrednią przyczyną śmierci była ostra niewydolność oddechowo-krążeniowa i zapalenie płuc. Jeleniogórscy lekarze walczyli o nią do końca. Mąż ś.p. Agnieszki oraz cała, pogrążona w żalu i smutku rodzina są Państwu niezmiernie wdzięczni za to, że pomogliście w tej nierównej walce o życie.

To dobro, które Państwo uczynili wróci i z pewnością będzie można pomóc innym cierpiącym na nowotwór osobom. Pomoc dla Agnieszki wyzwoliła w nas ogromne pokłady dobra i solidarności. To setki wspaniałych osób, dziesiątki akcji i mnóstwo wiary, że się uda. Wiemy, że to dzieło nie będzie zmarnowane. Jeszcze raz, z całego serca, w imieniu Rodziny WAM DZIĘKUJEMY!

Pogrzeb Agnieszki Sobolewskiej odbędzie się 26 maja br. o godz. 14.00 w Kaplicy Pogrzebowej Cmentarza Komunalnego w Bolesławcu. 

Informacja: Ziemia Bolesławiecka

Tagi artykułu:
Kategorie:
odeszli
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Józef Chmielowski już nie jest prezesem Orki, wraca Tomczyk

Józef Chmielowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa Parku Wodnego Orka. Jego odejście ze stanowiska jest prawdopodobnie skutkiem niedawnego odwołania...

Zamknij