lip 12, 2014
4222 Wyświetleń
5 0

Wakacyjna podróż bez stresu? Tak, z niemieckiego biura podróży

Napisany przez

Jak zafundować sobie błogi relaks na dobrym poziomie i bez stresu?

Jak zafundować sobie błogi relaks na dobrym poziomie i bez stresu?

Ostatnio głośno zrobiło się o zadłużonych touroperatorach i uczulono Polaków, aby ostrożnie wybierali oferty wakacyjnych podróży. Nikt przecież nie chce zapłacić za urlop i… zostać w domu, albo polecieć na wymarzone wakacje, do rajskiego miejsca i po dwóch dniach stać pod hotelem z walizkami. Mam radę dla tych, którzy nie chcą się rozczarować i spokojnie relaksować na słonecznej plaży.
Zróbcie to, co ja. Zamiast ryzykować, skorzystam z oferty niemieckiego biura podróży w Görlitz.
I wiecie co, tu wcale nie jest drożej. Ceny są podobne, a poczucie bezpieczeństwa i jakość lepsza. To już sprawdziłam na własnej skórze. O tym czy lepiej polecieć na wakacje z polskiego, czy z niemieckiego biura podróży już pisałam tutaj.
W Görlitz są biura, które mają obsługę także w języku polskim. Nie musimy się więc martwić barierą językową. Znam dwa takie biura. Oto one: Görlitzer Alternativ-Reisen (Hospitalstr. 9) iReiseland-Görlitz (Berlinerstr. 1). W ofercie tego pierwszego jest np. tygodniowy pobyt na Kos od połowy lipca, z wylotem z Drezna za 479 euro. W cenie są śniadania i obiadokolacje. Ciekawe oferty ma także biuro podróży DER (Demianiplatz 14). Obsługa jest miła, ale tylko w języku niemieckim. W lipcu możemy polecieć na Fuertaventurę za 674 euro za osobę. Jest to tygodniowy pobyt w czterogwiazdkowym hotelu, Alles inclusive.
Tagi artykułu:
· · · · ·
http://zycieprzygranicy.blogspot.com

Blog o życiu przy granicy jest zbiorem moich doświadczeń związanych z mieszkaniem na pograniczu - w Zgorzerlitz. Jeśli chcecie wiedzieć jak żyje się w Görlitz, interesują Was kultura, wydarzenia, przepisy prawne, obowiązujące tutaj zwyczaje i nasi sąsiedzi - zaglądajcie tu. A zapewniam, że nie pożałujecie! Zajrzymy do domów, sklepów, restauracji, kawiarni, muzeów i gdzie tylko się da..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish