lip 18, 2014
1270 Wyświetleń
5 0

Chciała 45 tysięcy – może dostać 8 lat

Napisany przez

Posługując się fałszywymi dokumentami zamierzała wziąć pożyczkę w wysokości 45 tysięcy złotych. To kolejna próba oszustwa zatrzymanej, gdyż w ciągu ostatnich dwóch lat wyłudziła 5 kredytów i pożyczek gotówkowych.

Bolesławieccy policjanci zatrzymali młodą kobietę, która usiłowała wyłudzić pożyczkę. Posługując się fałszywymi dokumentami zamierzała wziąć pożyczkę w wysokości 45 tysięcy złotych. To kolejna próba oszustwa zatrzymanej, gdyż w ciągu ostatnich dwóch lat wyłudziła 5 kredytów i pożyczek gotówkowych. Za oszustwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zajmujący się walką z przestępczości gospodarczą w wyniku działań zatrzymali 25-latkę. Kobieta została zatrzymana w momencie, gdy usiłowała wyłudzić kredyt. Działania bolesławiecki policjantów udaremniły próbę kolejnego oszustwa, które chciała popełnić na szkodę jednego z banków. Mieszkanka Bolesławca posługując się fałszywym zaświadczeniem o zatrudnieniu i zarobkach zamierzała wziąć pożyczkę gotówkową w wysokości 45 tysięcy złotych.

W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że zatrzymana w ciągu ostatnich dwóch lat wyłudziła 5 kredytów i pożyczek gotówkowych na łączna kwotę ponad 41 tysięcy złotych. Zatrzymana przyznała się do zarzucanych jej czynów.

Za oszustwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Informacja: KPP Bolesławiec

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish