sie 13, 2014
1850 Wyświetleń
6 0

Infokiosk cenzuruje Youtube i… Glinadę!

Napisany przez

Taki komunikat pojawia się na ekranie infokiosku zainstalowanego w jednej z bolesławieckich szkół gimnazjalnych wówczas, gdy chcemy wejść na Youtube, nie inaczej jest gdy chcemy otworzyć stronę Gliniada.pl.

Taki komunikat pojawia się na ekranie infokiosku zainstalowanego w jednej z bolesławieckich szkół gimnazjalnych wówczas, gdy chcemy wejść na Youtube, nie inaczej jest gdy chcemy otworzyć stronę Gliniada.pl

W sumie Youtube (oprócz mnóstwa treści edukacyjnych) faktycznie zawiera niemało treści nieodpowiednich dla nastolatków a nawet jakieś fragmenty filmów z golizną czy też teledyski, w których ruszają biodrami. Trudno jednak znaleźć uzasadnienie dla ocenzurowania strony bolesławieckiej Gliniady, która ani golizny, ani narkotyków, ani alkoholu nie promuje.

Zapewne cenzura to nie jakieś świadome działanie samorządowych macherów od sieci, tylko jakiś  durny filtr zainstalowany w infokiosku za grubą publiczną kasę. Jednak fakt, że cenzuruje stronę jednej za najważniejszych miejskich imprez, na która zaprasza nawet National Geographic, wydaje nam się co najmniej zabawny.

Tagi artykułu:
· · · · ·
Kategorie:
fotoszopka
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Infokiosk cenzuruje Youtube i… Glinadę!

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

    Bobrzanie.pl
    pl_PLPolish