wrz 3, 2014
2448 Wyświetleń
0 0

Kancelaria premiera reklamuje miasto ceramiki

Napisany przez

„Polska, 25 lat wolności” to przygotowana przez kancelarię premiera mapa obrazkowa o najnowszej historii kraju. Mapę dostają pierwszoklasiści wraz z podręcznikiem i jest to super prezent faktycznie poszerzający ich wiedzę (o ile usiądą nad mapą z kimś dorosłym). Znalazło się na niej miejsce także dla naszej ceramiki.

„Polska, 25 lat wolności” to przygotowana przez kancelarię premiera mapa obrazkowa o najnowszej historii kraju. Mapę dostają pierwszoklasiści w całym kraju wraz z podręcznikiem i jest to super prezent faktycznie poszerzający ich wiedzę (o ile usiądą nad mapą z kimś dorosłym). Znalazło się na niej miejsce także dla naszej ceramiki. 

mapkaNa mapie znajduje się opis historii, kultury i przyrody naszego kraju. Można znaleźć także ważnych Polaków, od Mickiewicza, po Małysza, regionalne produkty i ważne budowle. Na odwrocie znajduje się streszczenie 25 lat wolności Polski. Tu w prosty dla dzieci sposób został opisany koniec komunizmu, a potem wygrana Solidarności. Została też ujęta pierwsza pielgrzymka Jana Pawła II do Polski, przystąpienie Polski do NATO i Unii Europejskiej. Na dobór treści wpływ miał także Donald Tusk.

Natychmiast zauważany przez bolesławieckie dzieci jest ceramiczny dzbanek ze stempelkami, który pokazuje, gdzie jest Bolesławiec. Miły akcent promujący nasze miasto. Zwłaszcza, że każdy kto chce ją mieć podobno może napisać do kancelarii premiera i dostać swój egzemplarz.

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish