wrz 16, 2014
1995 Wyświetleń
0 0

Bohdan Pieliński nie żyje

Napisany przez

14 września 2014 roku we Wrocławiu, w wieku 67 lat zmarł Bogdan Pieliński. Bohdan Pieliński był znanym w Bolesławcu działaczem samorządowym, kandydatem na posła RP, oraz jednym z pomysłodawców założenia w Bolesławcu telewizji lokalnej, której był również redaktorem.

14 września 2014 roku we Wrocławiu, w wieku 67 lat zmarł Bogdan Pieliński. Bohdan Pieliński był znanym w Bolesławcu działaczem samorządowym, kandydatem na posła RP, oraz jednym z pomysłodawców założenia w Bolesławcu telewizji lokalnej, której był również redaktorem. 

Był wielkim hobbystą i zbieraczem starych odbiorników radiowych, zegarów i innych urządzeń elektronicznych. Jego prywatna kolekcja zachwycała wielkością zbioru, oraz tym, że wszystkie stare odbiorniki były czynne i można z nich było usłyszeń charakterystyczne głosy radia retro.

Pogrzeb Bohdana Pielińskiego odbędzie się w czwartek 18 września 2014 roku na Cmentarzu Komunalnym w Bolesławcu o godzinie 12.00.

 

Informacja: Bolec.info

Tagi artykułu:
Kategorie:
odeszli
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish