paź 2, 2014
2196 Wyświetleń
10 0

Zagraj w filmie Lecha Majewskiego, casting w niedzielę!

Napisany przez

Lech Majewski, reżyser filmowy i teatralny, pisarzem, poeta i malarz realizuje film „Dolina bogów”. Możesz w nim zagrać i przeżyć z Glinoludami przygodę na prawdziwym planie filmowym!

Lech Majewski,  reżyser filmowy i teatralny, pisarz, poeta i malarz realizuje film „Dolina bogów”. Możesz w nim zagrać i przeżyć z Glinoludami przygodę na prawdziwym planie filmowym!

Film jest nazywany „współczesną baśnią dla dorosłych tocząca się w niedalekiej przyszłości, częściowo w świecie realnym, częściowo w świecie wykreowanym”. Film będzie angielskojęzyczny. Pierwsze wizualizacje już powstają, we wrześniu rozpoczeły sie premierowe zdjęcia. Najpierw na Górnym i Dolnym Śląsku, są to zdjęcia plenerowe i studyjne.

W filmie wystąpią Glinoludy.
– Zapraszamy osoby chętne do zagrania dwudziestu siedmiu epizodycznych ról – mówi Bogdan Nowak.  – Chętni zagrają żywe rzeźby podczas zdjęć realizowanych na Zamku Książ 13 i 13 października. Zapewniamy dojazd i powrót, wyżywienie (3 posiłki) oraz nocleg w hotelu. Zapraszamy na casting do Piwnicy Paryskiej w niedzielę, 5 października na godzinę 12. Poszukujemy osób dorosłych w wieku od 18 do 100 lat.

Więcej informacji o reżyserze filmu znajdziecie TUTAJ.

Kategorie:
polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Zagraj w filmie Lecha Majewskiego, casting w niedzielę!

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

    Bobrzanie.pl
    pl_PLPolish